Intencje modlitewne są sposobem, w jaki możemy podzielić się naszymi prośbami, wyrazić wdzięczność, lub zanieść troski innych przed oblicze Boga. Mają one głębokie znaczenie, zarówno na poziomie osobistym, jak i wspólnotowym. Są wyrazem naszej wiary, nadziei i miłości.

Zapraszam więc do korzystania z naszej strony  – miejsca, gdzie możemy wyrazić te intencje i podzielić się nimi z całą naszą duchową wspólnotą. To jest miejsce, gdzie twoje osobiste modlitwy mogą znaleźć wsparcie w modlitwach innych. Niezależnie od tego, czy chodzi o osobiste potrzeby, troski o bliskich, prośby o pokój na świecie czy modlitwę za zmarłych – każda intencja jest ważna.

Pamiętaj, że Bóg zawsze słucha i odpowiada na nasze prośby. Nie bój się więc dzielić swoich intencji na naszej stronie – nie tylko pomagasz sobie, ale i dajesz innym możliwość wspierania Cię w modlitwie. Ta strona to przestrzeń, gdzie nasza wiara, nadzieja i miłość mogą być wspólnie wyrażane i wzmacniane.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.