Ozdobny certyfikat, potwierdzający złożoną intencję mszalną, stanowi niezwykle wartościowy i symboliczny prezent, który może być wręczony przy różnorodnych okazjach. Chodzi tutaj nie tylko o momenty szczególne, jak narodziny, chrzest, Pierwsza Komunia Święta, jubileuszowe urodziny, ślub, istotne rocznice czy święcenia kapłańskie, ale także inne wydarzenia, jak ukończenie studiów czy obchody świąt i uroczystości.

Taki certyfikat może stanowić również nieocenione wsparcie w trudnych chwilach. Dla osób przechodzących przez okres żałoby, choroby, kryzysy czy napotkanych na drodze życia trudności, jest to dowód empatii i pociechy. Można go podarować osobie, w intencji której sprawowane są Msze Święte Wieczyste, bądź rodzinie zmarłej osoby, jako symboliczne wyrażenie pamięci.

Certyfikat, wystawiony w Twoim imieniu, jesteśmy w stanie przesłać do dowolnego kraju, na wskazany przez Ciebie adres. Wystarczy, że poprosisz o wpis intencji mszalnych, które mogą dotyczyć Ciebie samego lub Twoich bliskich – zarówno żyjących, jak i tych, którzy już odeszli. Zapis intencji mszalnej nie ogranicza się tylko do jednej osoby – możliwe jest uwzględnienie całej rodziny. Ten gest ma na celu uczczenie pamięci o zmarłych lub wspieranie żyjących w modlitwie.

Koszt takiego certyfikatu jest symboliczny, jednak każda kwota, wyższa od sugerowanej, będzie mile widziana. Wszystkie fundusze zebrane w ten sposób są w całości przeznaczane na bieżącą działalność Kościoła. W ten sposób możesz przyczynić się do utrzymania i wsparcia naszej działalności, organizacji charytatywnych, a także duchowego rozwoju Kościoła. Pamiętaj, że ten gest to nie tylko dowód Twojego zaangażowania, ale również konkretna pomoc, dzięki której możemy kontynuować naszą misję

Więcej informacji na temat tej inicjatywy, w tym szczegółów dotyczących certyfikatów oraz procesu ich zamawiania, udostępnimy niebawem. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej oraz do korzystania z naszej e-kancelarii w celu bieżącego śledzenia wszelkich aktualności.