Intencje modlitewne są pięknym sposobem na dzielenie się naszymi prośbami, wyrażaniem wdzięczności oraz powierzaniem trosk naszych bliźnich Bogu. Mają one szczególne znaczenie zarówno dla nas osobiście, jak i dla naszej wspólnoty. Wyrażają naszą wiarę, nadzieję i miłość.

Zapraszam serdecznie do korzystania z naszej strony, która jest miejscem, gdzie można wyrazić swoje intencje modlitewne i podzielić się nimi z naszą duchową wspólnotą. Jest to przestrzeń, gdzie Twoje osobiste modlitwy mogą znaleźć wsparcie w modlitwach innych osób. Bez względu na to, czy modlisz się za siebie, troszczysz się o bliskich, prosisz o pokój na świecie, czy modlisz się za zmarłych – każda intencja jest ważna.

Pamiętaj, że Bóg zawsze słucha i odpowiada na nasze modlitwy.

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam” (Mt 7,7). Dlatego nie obawiaj się dzielić swoimi intencjami na naszej stronie – nie tylko pomożesz sobie, ale także dasz innym szansę, by wspierali Cię w modlitwie. Apostoł Paweł przypomina: „Jeden drugiego brzemiona noście i tak wypełnicie prawo Chrystusowe” (Gal 6,2).

Nasza strona to miejsce, gdzie możemy wspólnie wyrażać i wzmacniać naszą wiarę, nadzieję i miłość. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, aby budować duchową jedność i wzajemne wsparcie. Jak mówi Jezus: „Gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20).

Niech nasze wspólne modlitwy będą świadectwem siły naszej wspólnoty i głębi naszej wiary. Zapraszamy do dzielenia się swoimi intencjami i dołączenia do naszej duchowej rodziny, by razem wzrastać w wierze i miłości.