Szanuj innych: Intencje powinny być zawsze sformułowane w sposób szanujący innych. Unikaj negatywnych lub obraźliwych uwag.

Zachowaj prywatność: Bez wyraźnej zgody nie publikuj informacji, które mogłyby naruszyć prywatność innych osób, takie jak pełne nazwiska, adresy, numery telefonów czy adresy e-mail.

Bądź konkretny: Sformułuj swoje intencje w sposób zrozumiały i konkretne. Unikaj niejasności i ogólników.

Szacunek dla wiary: Pamiętaj, że strona ta jest miejscem spotkań osób o różnych przekonaniach. Szanuj różnice w wyznaniach i unikaj treści, które mogłyby być odbierane jako dyskryminacyjne czy obraźliwe.

Zgoda na moderację: Wszystkie intencje są moderowane przed publikacją, aby upewnić się, że są zgodne z naszymi zasadami. Zgadzasz się na tę moderację, publikując swoje intencje.

Dobre intencje: Pamiętaj, że strona ta jest przeznaczona do dzielenia się intencjami modlitewnymi. Unikaj wszelkiego rodzaju spamu i niezwiązanych z tematem treści.

Dzięki przestrzeganiu tych zasad, możemy tworzyć bezpieczne i wspierające środowisko dla wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi intencjami lub modlić się za innych.